O naszej szkole

Szkoła Jazdy FASTCAR Białystok to profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców, założony w 2006 r. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura to podstawa kształcenia na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy zwykłą regionalną szkołą nauki jazdy tylko ośrodkiem szkoleniowym o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki nam, prawo jazdy otrzymało ponad 2895 osób, a wiele innych zdobyło uprawnienia instruktorskie. Nasza współpraca m.in. z Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku, Policją, Strażą Pożarną czy telewizją TVP Białystok świadczy o najwyższej jakości szkoleń jakie prowadzimy. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Szkolenie dopasowane zostaje do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego kursanta.

Dysponujemy samochodami szkoleniowymi, spełniającymi wymogi egzaminacyjne oraz identycznymi z którymi Kursanci spotkają się na egzaminie państwowym.

Dowiedz się więcej…

Misją Ośrodka Szkolenia Kierowców FASTCAR to bycie najlepszą szkołą jazdy na rynku.
ZACHOWUJEMY przy tym profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Najwyższa jakość, jaką kultywuje nasz ośrodek szkoleniowy pozwala na ciągłe douczanie się, by nie zawieźć naszych kursantów.
Celem szkoły jest wypuszczenie spod naszych skrzydeł dużej ilości przyszłych kierowców. Nasi kursanci posiadają umiejętność prowadzenia samochodu w każdych warunkach, dlatego też zdają egzaminy z wynikiem pozytywnym. Nadrzędnym celem, który przyświeca działalności szkoły, jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości usług oraz pozyskiwanie stałych jaki i nowych klientów.
Stawiamy na indywidualne podejście do każdej ze szkolących się osób – ustalamy tok nauczania dostosowany do umiejętności i preferencji. Nasi instruktorzy to osoby cierpliwe i wyrozumiałe, które stosują tylko bezstresowe metody nauczania. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych kursantów. Staramy się pracować tak, aby każdy z nich był zadowolony ze współpracy z nami, a jazda samochodem stawała się dla niego przyjemnością.
W naszych placówkach pracują doświadczeni instruktorzy. Każdy z nich jest profesjonalnym kierowcą z wieloletnią praktyką, dzięki czemu przekazuje przydatną wiedzę i techniki jazdy na wysokim poziomie, każdemu przyszłemu kierowcy. Mimo szerokiego wachlarza umiejętności nasi instruktorzy stale się doskonalą poprzez m.in. uczestniczenie w szkoleniach, współpracę z innymi firmami, studiowanie fachowej prasy i literatury.
Szkoła Jazdy FASTCAR Białystok dysponuje dużymi, oświetlonymi placami manewrowymi oraz świetnie wyposażonymi salami wykładowymi, w których kursanci mogą również ćwiczyć swoje umiejętności rozwiązując na komputerach testy takie jak na państwowym egzaminie teoretycznym. Jazdy prowadzone są głównie samochodami identycznymi z jakimi Kursanci zetkną się na egzaminie państwowym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Jak oceniają nas Klienci?

Zdawalność 90%
Zadowolenie 85%
Atmosfera 96%
Nasza Kadra 86%
Stan Pojazdów 99%

Poznaj zespół instruktorów OSK FASTCAR Białystok

Jarosław
JarosławInstruktor
Uprawnienia instruktora nauki jazdy posiada od 2005 roku. Z naszą firmą współpracuje od 2011 roku. Ma bardzo dobrą opinię wśród kursantów.
Artur
ArturInstruktor
Artur jest z nami od 2012 roku. Jego ambicją było zrobienie instruktora na kat. A – i udało mu się. Jako szkoleniowiec czuje się bardzo dobrze (zarówno w samochodzie, jak i na motorze).
Kamil
KamilInstruktor
Kamil to instruktor z dużym doświadczeniem mimo młodego wieku. Jest z nami od 2012 roku. Profesjonalnie, cierpliwie i sympatycznie podchodzi do każdego kursanta.
Konrad
KonradInstruktor
Konrad – ostatni dołączył do naszej firmy, ale pierwszy stawia się na jazdy. Swoim podejściem do kursanta stwarza miłą atmosferę w ‘elce’.
Sylwia
SylwiaInstruktor
Jedyna instruktorka w naszej załodze. Swoją charyzmą potrafi rozbawić każdą osobę. Jest również nauczycielką, więc ma pedagogiczne podejście do każdego kursanta.
Piotr
PiotrInstruktor
Właściciel firmy, od 2005 roku instruktor.
Leszek
LeszekInstruktor
Miły, sympatyczny instruktor, który jest z nami od 2014 roku. O efektach jego współpracy z kursantami świadczy wysoka zdawalność.
Michał
MichałInstruktor
Spokojny, cierpliwy i bardzo sympatyczny. Potrafi nauczyć nawet najbardziej wymagających kursantów.

Partnerzy OSK FASTCAR Białystok