Kursy prawa jazdy
kat. B, B+E

Kursy prawa jazdy kategorii B1, B organizowane w szkole jazdy FASTCAR z Białegostoku, kompleksowo przygotowują adeptów kierownicy do bycia aktywnymi i świadomymi uczestnikami ruchu drogowego. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców i odznaczają się wysoką kultura osobistą. Dzięki temu oraz elastycznemu podejściu do swoich podopiecznych, są w stanie do-stosować tempo i sposób nauki jazdy do wieku, płci i charakteru każdego kursanta.

Kurs prawa jazdy kategorii B i B1 to 30 godzin zajęć teoretycznych podczas których poznasz zasady ru-chu i poruszania się po drogach, a także nauczysz się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Po ukończeniu teorii przyjdzie czas na zajęcia praktyczne – 30 godzin nauki na placu manewrowym oraz w normalnym ruchu ulicznym.

W trakcie nauki jazdy wykorzystujemy samochody Toyota Yaris  oraz  Kia Rio, – takie same, jakimi dysponuje Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Po zakończonym szkoleniu kandydat na kierowcę przystępuje do egzaminu wewnętrznego. Po jego zdaniu otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Podczas całego szkolenia, a także po jego zakończeniu zapewniamy pełne wsparcie również za pośrednictwem telefonu, wiadomości e-mail.

Organizujemy szkolenia

Scroll to Top