O SZKOLE

Szkoła Jazdy FASTCAR Białystok to profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców, założony w 2006 r. Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura to podstawa kształcenia na najwyższym poziomie. Nie jesteśmy zwykłą regionalną szkołą nauki jazdy tylko ośrodkiem szkoleniowym o ogólnopolskim zasięgu. Dzięki nam, prawo jazdy otrzymało ponad 2895 osób, a wiele innych zdobyło uprawnienia instruktorskie. Nasza współpraca m.in. z Urzędem Wojewódzkim w Białymstoku, Policją, Strażą Pożarną czy telewizją TVP Białystok świadczy o najwyższej jakości szkoleń jakie prowadzimy. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Dysponujemy samochodami szkoleniowymi, spełniającymi wymogi egzaminacyjne oraz identycznymi z którymi Kursanci spotkają się na egzaminie państwowym.

Szkolenie dopasowane zostaje do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego kursanta.

atuty fastcar

wiedza, doświadczenie, miła atmosfera

Ośrodek Szkolenia Kierowców FASTCAR Białystok powstał w 2006 roku. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szkolenia kierowców na kategorie A, AM, A1, A2, C, C+CE, B+E,D oraz szkolenia zawodowe: kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, szkolenie okresowe KOD 95. Dysponujemy samochodami szkoleniowymi Toyota Yaris  oraz  Kia Rio, spełniającymi wymogi egzaminacyjne.

MISJA

Misją Ośrodka Szkolenia Kierowców FASTCAR to bycie najlepszą szkołą jazdy na rynku. ZACHOWUJEMY przy tym profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Najwyższa jakość, jaką kultywuje nasz ośrodek szkoleniowy pozwala na ciągłe douczanie się, by nie zawieźć naszych kursantów.

Celem szkoły jest wypuszczenie spod naszych skrzydeł dużej ilości przyszłych kierowców. Nasi kursanci posiadają umiejętność prowadzenia samochodu w każdych warunkach, dlatego też zdają egzaminy z wynikiem pozytywnym. Nadrzędnym celem, który przyświeca działalności szkoły, jest maksymalne podnoszenie poziomu jakości usług oraz pozyskiwanie stałych jaki i nowych klientów.

Nauczanie

Stawiamy na indywidualne podejście do każdej ze szkolących się osób – ustalamy tok nauczania dostosowany do umiejętności i preferencji. Nasi instruktorzy to osoby cierpliwe i wyrozumiałe, które stosują tylko bezstresowe metody nauczania. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych kursantów. Staramy się pracować tak, aby każdy z nich był zadowolony ze współpracy z nami, a jazda samochodem stawała się dla niego przyjemnością.

INSTRUKTORZY

W naszych placówkach pracują doświadczeni instruktorzy. Każdy z nich jest profesjonalnym kierowcą z wieloletnią praktyką, dzięki czemu przekazuje przydatną wiedzę i techniki jazdy na wysokim poziomie, każdemu przyszłemu kierowcy. Mimo szerokiego wachlarza umiejętności nasi instruktorzy stale się doskonalą poprzez m.in. uczestniczenie w szkoleniach, współpracę z innymi firmami, studiowanie fachowej prasy i literatury.

Zaplecze

Szkoła Jazdy FASTCAR Białystok dysponuje dużymi, oświetlonymi placami manewrowymi oraz świetnie wyposażonymi salami wykładowymi, w których kursanci mogą również ćwiczyć swoje umiejętności rozwiązując na komputerach testy takie jak na państwowym egzaminie teoretycznym. Jazdy prowadzone są głównie samochodami identycznymi z jakimi Kursanci zetkną się na egzaminie państwowym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku czyli Toyota Yaris  oraz  Kia Rio.

2895 zadowolonych Kursantów!

zapewniamy naukę w miłej atmosferze

Jak oceniają nas Klienci?

0 %
zdawalność
0 %
Zadowolenie
0 %
Atmosfera
0 %
Nasza Kadra

Poznaj zespół instruktorów

Piotr - właściciel

instruktor kategoria A, B, C, C+E, D

Artur - instruktor

instruktor kategoria A, B

Andrzej - instruktor

instruktor kategoria B

Czesław - instruktor

instruktor kategoria B

Sławek - instruktor

instruktor kategoria B

Leszek - instruktor

instruktor kategoria A

Dorota - instruktor

instruktor kategoria B

Justyna - instruktor

instruktor kategoria B

NASZE POJAZDY

TOYOTA YARIS

KIA RIO

NASZE MOTOCYKLE

Yamaha XJ6

Yamaha MT07

kategoria A,A2

Yamaha YBR125

kategoria A1

Romet Ogar - manual

kategoria AM

KTM DUKE

kategoria A1

BMW

kategoria A,A2

Naszą kadrę

tworzą ludzie, którzy

Nasze atuty

którymi możemy się pochwalić

PLAC MANEWROWY

Scroll to Top