DLA KOGO

Kwalifikacja wstępna przyspieszona (potocznie: kurs na przewóz rzeczy/osób, KOD 95) dotyczy osób, które zamierzają wykonywać zarobkowy przewóz drogowy, czyli pracować jako kierowca zawodowy.

Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej przeznaczony jest dla osób, które mają 21 lat i chcą pracować jako kierowca samochodu ciężarowego, lub 23 lata i planują zostać kierowcą autobusu.

Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej powinni również ukończyć kandydaci na kierowców zawodowych, którzy już posiadają prawo jazdy kat. C wydane po 10.09.2009 r lub kat. D wydane po 10.09.2008r.

JAK SZKOLIMY

Szkoleniem zajmują się instruktorzy nauki i techniki jazdy. Posiadamy kilka pojazdów (ciężarówki, autobus i symulator), którymi prowadzimy część praktyczną kursu kwalifikacyjnego.

Na placu manewrowym w Przeźmierowie dysponujemy dużym terenem, umożliwiającym w bezpieczny sposób jednoczesne szkolenie kilku osób i wykonywanie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych przepisami.

NASZA OFERTA DLA KWALIFIKACJI przyspieszonej

Oferujemy doskonale przygotowany kurs kwalifikacyjny. Każdy kurs w FASTCAR jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenia realizujemy w następujący sposób:

CO ZAWIERA CENA

ZAPISZ SIĘ NA KURS

SPRAWDŹ CENNIK

Scroll to Top